Webinar - Emocje - co warto o nich wiedzieć, żeby lepiej z nich korzystać

Porozmawiajmy o tym, co czyni nas ludźmi – czyli o emocjach. Zrobimy to w ulubiony przez nas sposób, czyli w odniesieniu do 🩷 relacji z ciałem, 💙 do swojej siły psychicznej i 💚 do relacji z innymi!

Możesz tez otrzymać karty pracy wspierające w rozwoju rozumienia emocji.

kiedy?

Webinar odbędzie się 29.02.2024 o godzinie 20:00 i potrwa 1h plus 0,5h na pytania.

Gdzie?

Webinar będzie prowadzony online, zarejestruj się, żeby otrzymać link do pokoju webinarowego i nagranie z webinaru, natomiast jeśli chcesz więcej - warto kupić bilet VIP

Kto?

Webinar prowadzony będzie przez 3 psycholożki. Ewelinę Gesing-Liszkę, Magdę Rocławską i
Natalię Sadownik

POdczas webinaru

Poruszymy obszary

Czym są emocje

jak powstają emocje i jakie jest ich przeznaczenie, czy każdy tak samo doświadcza emocji oraz czy są dobre i złe emocje?

Czy można je kontrolować

na czym polega kontrola emocji? Czy emocje przemijają same? Dlaczego jednym łatwiej jest być opanowanym a innym trudniej?

Jak emocje wpływają na nas

Opowiemy o tym gdzie emocje się kumulują, gdy nie są wyrażane i jakie s skutki tłumienia emocji i jak regulujemy emocje nie wiedząc, że to robimy

Czy kierowanie się emocjami jest złe

Zastanowimy sie jak to jest, że czesto emocje kojarzone są ze słabością, czy rzeczywiście emocje stoją w sprzeczności do logiki?

Początek cyklu webianarów o emocjach

Równocześnie pamiętaj, że ten Webinar to dopiero początek!
 
Początek głębszego zajrzenia w swoje emocje. Podczas całego cyklu przyjrzymy się kilku emocjom, których okiełznanie najczęściej sprawia najwięcej trudności, zachęcamy jednak to tego, żeby nie pomijać wstępu. Da Ci on ogromny wgląd w to, co odkryjesz podczas kolejnych webinarów. Przekonasz się sam/a

Kup bilet VIP

Kupując bilet VIP otrzymujesz nie tylko dostęp do nagrania ale także karty pracy pomocne w praktycznym zastosowaniu wiedzy przekazanej na webinarze w cenie 19 zł.

Co zyskujesz z biletem VIP

Webinar jest darmowy, ale zapisując się  otrzymasz dostęp do nagrania po webinarze – jeśli jednak chcesz więcej – kup bilet VIP i otrzymaj dodatkowo podsumowanie webinaru, by utrwalić wiedzę i karty pracy wspierające w rozwoju inteligencji emocjonalnej 

Nagranie

Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć na żywo, otrzymasz na maila dostęp do nagrania webinaru ​

Karty pracy

Kartya pracy pomogą Ci w ćwiczeniu narzędzi omawianych na webinarze

Podsumowanie

Po webinarze otrzymasz też graficzne podsumowanie najważniejszych poruszonych treści

Dlaczego warto się zapisać?

Jeśli na chwilę obecną nie chcesz kupić biletu VIP – to wystarczy, że zapiszesz się na webinar i otrzymasz dostęp do nagrania po webinarze i dostęp do naszego newslettera.  Bilet VIP będziesz mogła kupić także podczas webinaru. 

Zaobserwuj nas